Een zeer belangrijk aspect van de 'zegeningen' van de regenboognatie is de verloedering van de taal. Door de multikulti waanzin die ons door de linksen jarenlang is voorgeschoteld cq door de strot is geduwd, is er in de landen waar de vreemdelingen neerstreken een forse aanslag gepleegd op de oorspronkelijke talen zoals onder andere het Duits, Vlaams en Nederlands. Het moge duidelijk zijn dat onze talen in de handen van de linksen beslist niet in veilige handen zijn, en dat ze indien ze de vrije hand zouden krijgen, deze zelfs geleidelijk aan zouden laten verdwijnen. In met name Duitsland spreken de 'nieuwe Duitsers' het zogenaamde Kanakken -Duits, een allegaartje van woorden uit het Turks en Duits. (n.s In Duitsland het die vreemdelinge al die Duitse taal verbaster en gebruik hulle 'n allegaartjie van woorde uit die Turks en Duits. In Nederland vind er ook een verbastering van de taal plaats door het zogenoemde Murks een 'taal' die bestaat uit woorden uit het Marokkaans, Turks en Papiamento (daai taal word oorspronkelik net gebruik by die oorseese gebiede)
In Vlaanderen spreken de nieuw ingezetenen dan weer Vlaams met een zwaar Turks of Marokkaans accent wat de taal ook niet ten goede komt, of ze spreken uitsluitend Frans wat een heuse bedreiging voor het Vlaams inhoud.
In Zwitserland dreigt het Zwitser-Duits ondergesneeuwd te raken door de komst van vooral vreemdelingen uit onder meer Albanië en Roemenië die in het geheel geen respect lijken te hebben voor deze mooie taal.
Laten we ons ook een ogenblik buiten Europa begeven en ons op Zuid Afrika richten waar sedert 1994 door de erkenning van maar liefst 13 officiële talen, het Afrikaans danig onder druk staat. We mogen best wel stellen dat de huidige 'overheid' er álles aan doet om deze prachtige taal met wortel en tak probeert uit te roeien. Het regime 'verengelst' eenvoudigweg de universiteiten en scholen door er engelstalige studenten en scholieren die ver van de onderwijsinstelling wonen, met een bus naar toe te vervoeren. Het gevolg is dat de Afrikaans sprekenden het onderspit delven en nog maar een minderheid vormen. De situatie ligt wel iets genuanceerder dan in Europa maar het trieste eindresultaat is wél hetzelfde. Zowel in Zuid Afrika als in Europa hebben de communisten en socialisten maar één doel voor ogen: De vernietiging van de oorspronkelijke talen.
U ziet dat al die veelkleurigheid/meertaligheid eigenlijk alleen maar kommer heeft gebracht en dat de enigen die zich verkneukelen over deze taalverloedering de socialisten en de communisten zijn.
Wat al deze multi-kulti nonsens ook met zich meebrengt is dat de communicatie tussen de oorspronkelijke bewoners en de nieuwelingen ook zeer te wensen over laat. Immers over het algemeen blijft de vreemdeling zijn/haar 'eigen' taal bezigen ofwel word door hen het al genoemde verbasterde taaltje gesproken of men bediend zich van een soort gebarentaal aangevuld met enige woorden uit de originele taal zoals het Duits, Vlaams of Nederlands. In de Europese landen waar sommige wijken en buurten al ghetto's genoemd mogen worden en waar nog slechts een paar procent van de oorspronkelijke bewoners woont, zijn de reeds drie genoemde talen al nagenoeg verdwenen. Dat is ook niet zo vreemd want het is evident dat het samenklonteren van al die vreemdelingen alleen maar bevorderd dat er bijna alleen nog uitheemse talen gesproken worden. (We hebben hier in vorige afleveringen al over geschreven)
Onder invloed van omgekeerde discriminatie (sg regstellende aksie) kunnen de aanvallen op de oorspronkelijke talen rustig blijven plaats vinden want men verlaagd eenvoudig de criteria die eens zijn opgesteld om voor een bepaald beroep in aanmerking te mogen komen .De voorvechters van deze taalverloedering rechtvaardigen dit om hun ideaal te kunnen blijven verdedigen. Hun argument is dan: "Een taal is constant in beweging dus feitelijk evalueert een taal door de loop van de tijd". Dat evalueren zullen we ook zeker niet ontkennen maar de verdedigers van het ondermijnen van het Duits, Vlaams en Nederlands, zeggen er niet bij dat een taal kan veranderen door positieve en negatieve invloeden. Dat er uitheemse invloeden in onze talen doorklinken en dat met name de jeugd deze ontwikkeling oppikt vanwege het feit dat in bepaalde gebieden de vreemdelingen de boventoon voeren, noemen wij met recht een negatief en ongewenst aspect. Dit heeft ook niets van doen met een gezonde taalontwikkeling. Dat deze taalverbastering ook doorklinkt in onze media zal derhalve ook niemand die een gezond verstand heeft gekregen hoeven te verbazen. Doordat vreemdelingen een steeds prominentere rol mogen spelen in tv series maar ook in allerlei docu-drama's en documentaires van linkse snit, gaat het snel bergafwaarts met de reeds drie genoemde talen
Het moet toch maar weer eens gezegd worden: alleen de rechtse politieke partijen zoals de Afrikaner Volksparty, de Zwitserse Volkspartij, de Oostenrijkse Vrijheidspartij, het Vlaams Belang en de Partij voor de Vrijheid, ondersteunen initiatieven om de taal in hun land te beschermen en eveneens zijn het uitsluitend organisaties als bijvoorbeeld de Nederlandse Stichting Taalverdediging die een dam opwerpen tegen de verloedering van de oorspronkelijke talen.
We vonden de gedelegeerd bestuurder én coördinator van laatstgenoemde stichting, meneer Jan Heitmeier bereid om kort iets over haar belangrijke werk te vertellen.
"Meneer Heitmeier hoelang bestaat de Stichting Taalverdediging"?
"Onze Stichting is opgericht op 1 september 1999 en was eerst een werkgroep. In 2001 is er een stichting ter ondersteuning van deze werkgroep opgericht en in 2005 zijn stichting en werkgroep samengevoegd".
"Wat doet de Stichting concreet om de taalverarming en taalverloedering tegen te gaan en heeft dit effect? "Ik wil u voor verdere informatie verwijs naar onze webstek www.Taalverdediging.nl waarop alle Nieuwsbrieven van de laatste jaren terug gelezen kunnen worden".
"Welke landen bestrijkt deze Stichting. Is dit bijvoorbeeld alleen Nederland, Vlaanderen en Zuid Afrika of richt deze zich ook bijvoorbeeld op de uitholling van de Duitse taal"?
"De Stichting richt zich op alle landen waar Nederlands en Afrikaans gebruikt worden. Met de Duitse taal houdt Taalverdediging zich niet bezig".
"Bent u ook van mening dat het vooral de linksen zijn die niet zo zeer om hun eigen taal geven en dat mede door hen, we nu geconfronteerd worden met aanvallen op met name onze zustertalen te weten het Nederlands, Vlaams en Afrikaans maar dat ook het Zwitser-Duits ernstig bedreigt word in haar bestaan"?
"Het is verschillend. De opstellingen ten opzichte van het Nederlands van PvdA, GroenLinks en D66 zijn laakbaar, over de standpunten van de SP op taalgebied zijn wij zeer te spreken".
"Meneer Heitmeier We danken u hartelijk voor dit korte vraaggesprek".
